Sibel Öztürk Beauty

Verified
  • 5.0 32 rating
  • Posted: 6 months ago
Emel Kaymak
trust It is
5.0 Very Good

I can say that it is the only place where I can deliver my nails with my eyes closed. The most important feeling in this job is trust. It is a place where you can get the feeling of trust. When the job is done with care and love, you get magnificent nails ?

0
Gulce Ozturk
time was not
5.0 Very Good

I have been going to Sibel Hanım for 5 years. I've been getting permanent nail polish for 2 years. When I took a break, the wear on my nails was very, very minimal. I experienced permanent nail polish in other cities when my time was not available due to the frequency of my travels. Definitely his dedication to his job is very different. It is a place that you can absolutely trust in terms of attentive, clean, hygiene. His communication with his customers is very good. Thanks

0
Kevser Peker
both his professionalism
5.0 Very Good

I've been going to Ms. Sibel for my nails for a long time, I can wholeheartedly recommend her. You can feel safe with both his professionalism and meticulousness. We met through fungal nails, and I'm glad we did. I'm sure it will be much more successful.

0
Selin Kabdy
greets you with
5.0 Very Good

Sibel Hanım does her job meticulously with quality products and knowledge. When you go to his business, he greets you with his beautiful energy, makes transactions with his pleasant conversation and sends you off with wonderful quotes.

0
Gözde Yahya
application I was
5.0 Very Good

Sibel lady was very friendly and hospitable. I had pedicure and permanent and nail polish application, I was very satisfied. It is also a business that attaches great importance to hygiene.

0
Ezginur Özdemir
tek kullanımlık malzemeler
5.0 Very Good

İlk yaptırdığım salonda iyi bir deneyim yaşamadığım için, bir daha yaptırmayacağımı düşünüyordum. Sibel Hanımla tanıştıktan sonra ise vazgeçemez oldum. Temizlik, tek kullanımlık malzemeler, işçilik ve hız hepsi harika. Çıkma, atma, bozulma sıfır. İşletmeci olarak da güleryüzlü ve misafirperverler. Teşekkürler ❤️?

0
Yagmur Aydos
çok memnun kaldığım
5.0 Very Good

Sibel hanım güler yüzlülüğüyle hizmeti,ilgisi ,sıcak kanlılığı,başarısı ve en önemlisi hijyen anlamında çok memnun kaldığım güzellik salonu kaliteli hizmet almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim ??????

0
DERYA ARBAŞ
şekilde işleminizi yaptırabiliyorsunuz
5.0 Very Good

Can sıkıcı birkaç deneyimden sonra resmen cennette hissettiğim işletme ? çok temiz çok düzenli olmasının yanı sıra tamamen huzurlu bir şekilde işleminizi yaptırabiliyorsunuz. Karmaşa, sıra bekleme yok. Sanki işletme sadece sizin için açılmış gibi, üst üste randevu yok. Tavsiye ederim.

0
Figen Gonul
hand and foot
5.0 Very Good

A center where you can safely go for hand and foot care. Thank you Ms. Sibel ?

0
İşletmeyi Değerlendir ve Yorum Yaz
Değerlendirin
Other Places in this Region
Mery Nails Lash Studio
  • 4.1 13 rating
  • Min. 450.00 TL
  • Open now!
testimonial
Cennet Usta
(bir yıl önce)
Hatice hanımdan çok memnunum. Lazere gidyrm. Herkese tavsiye ederim. Hatice hanımın eline sağlık
Most Recently Viewed
Merve Yıldız Nail Studio
  • 5.0 1 rating
  • Min. 450.00 TL
Yelena Çetin Buca
  • 5.0 2 rating
  • Min. 450.00 TL